top of page

Denimteks Tekstil aylık 80.000 adet üretim kapasitesiyle, güncel makine parkurlarıyla müşterilerine kaliteyi kısa sürede ulaştırmayı hedeflemektedir.

Denim ve non denim bay/bayan giysi üretimine odaklanan firmamızda; 

Kot, şort, etek, kot elbise, kot ceket, chino pantolon ve dokuma ürünleri ürettiğimiz ana odak ürün gruplarını oluşturmaktadır.

Modellerin tasarlanıp kesime verilmesinden itibaren her türlü aşama titizlikle denetmen ekiplerimiz tarafından takip edilmektedir. Oluşturduğumuz 25 kişilik yönetim ekibimiz müşterilerimiz ürünlerini teslim alana kadar sürecin takipçisi olarak görev almaktadır.

Kendi üretimimize ek olarak bünyemize ait standartları karşılayan taşeronlarla yaptığımız işbirlikleri gerekli durumlarda yüksek adetlere hızlı cevap vermemizi sağlamaktadır. Taşeronların denetim sürecinde tarihsiz yaptığımız kontroller hata riskini minimuma düşürmektedir.

Bu gün yurt içi ve yurt dışı birçok firmayla işbirliği içerisinde olan Denimteks Tekstil  hazırladığı koleksiyonları müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her aşamanın üründe yaratacağı özgünlüğün farkındalığıyla hareket ederek hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Firmamızda dünya kalite standartlarına ek olarak uyguladığımız üst düzey yönetim ve iş sağlığı standartlarına da özen göstermekteyiz. Bu alanda farklı olma çabamız ek olarak geliştirdiğimiz faaliyetleri desteklemektedir.

Bu bağlamda denim sektöründe optimum Fiyat-Performans düzeyini yakalamayı amaç ediniyoruz.

WhatsApp Image 2020-12-30 at 7.27.23 PM.
WhatsApp Image 2020-12-30 at 7.27.40 PM.
WhatsApp Image 2020-12-30 at 7.26.28 PM.
bottom of page